سوالات جانورشناسی

درباره همه شاخه های جانورشناسی بیاموزید

درک خوب جانورشناسی برای قبولی در هر امتحان زیست شناسی ضروری است. پرسش و پاسخ های ساده و منطقی که گونه های مختلف جانوران را تقسیم بندی می کند.، پایه ای محکم در مطالعه شگفت انگیز جانورشناسی به شما می دهد.

یک موضوع برای مطالعۀ جانورشناسی انتخاب کنید

طبقه بندی موجودات زنده

با مطالعه تمام پرسش و پاسخ های موجود در اینجا، تمام آنچه را که باید در مورد طبقه بندی جانوران بدانید، خواهید آموخت.

اسفنج ها(Poriferans)

پوریفران ها که بیشتر با نام اسفنج شناخته می شوند، ساده ترین حیوانات هستند. با بررسی دقیق این پرسش و پاسخ ها درباره این موجودات زنده بیشتر بدانید.

کیسه تنان یا مرجانیان(Cnidarians)

شاخه Cnidaria شامل چتر دریایی، هیدرا، مرجان و شقایق دریایی است. هر آنچه که باید در مورد آنها بدانید را می توانید در این پرسش و پاسخ های جامع و در عین حال آسان برای جذب پیدا کنید.

کرم های پهن

در این لیست از پرسش و پاسخ های آسان برای دنبال کردن، همه چیز را در مورد کرم های مسطح یا پلاتی هلمینت ها بیاموزید.

کرم های لوله ای

کرم‌های لوله ای، که در غیر این صورت به عنوان نماتد شناخته می‌شوند، منتظر هستند تا در پرسش و پاسخ‌های آسان و راحت ما جستجو شوند.

کرم های حلقوی

مطالعه کرم‌های خاکی، زالو و کرم‌های تیغه‌ای هرگز ساده‌تر از دنبال کردن پرسش و پاسخ گام به گام ما نبوده است.

بندپایان

دنیای شگفت انگیز حشرات، سخت پوستان و عنکبوتیان اینجا در این سکانس پرسش و پاسخ در انتظار شماست. در حال حاضر آغاز شده است!

نرم تنان

یک موضوع پرطرفدار در امتحانات زیست شناسی، در اینجا می توانید بسیاری از مرواریدهای حکمت را در مورد نرم تنان پیدا کنید.

خارپوستان

آیا می دانستید که خارپوستان از منظر تکاملی به نظر می رسد نزدیک به فیلای ما هستند؟ در اینجا دریابید که آیا شما واقعاً یک خیار دریایی هستید یا خیر!

آکوردها

مهره داران اکثریت شاخه طنابداران را تشکیل می دهند. این پرسش و پاسخ ها به شما کمک کند تا آکوردها را به راحتی درک کنید.

ماهی

ماهی ها به دو دسته کندریشتی و استیکتای تقسیم می شوند. با این پرسش و پاسخ های مفید، متوجه خواهید شد که یادگیری در مورد آنها بسیار ساده تر از تلفظ آنها است!

دوزیستان

قورباغه ها موجودات انتقالی بین مهره داران آبزی و زمینی هستند و بخش مهمی از محیط زیست ما را نشان می دهند. همه آنچه را که باید در مورد آنها بدانید در اینجا، در پرسش و پاسخ آسان ما بیاموزید.

خزندگان

دایناسورها ممکن است منقرض شده باشند، اما با یک نگاه به فیلم “پارک ژوراسیک” متوجه خواهید شد که چرا مطالعه این خزندگان بسیار مهم است. مطالعه پرسش و پاسخ ما آسان تر از بلعیده شدن توسط یک تیرانوزاروس رکس است…و بسیار بی دردسرتر!

پرنده ها

در اینجا با دوستان پرشمار ما آشنا شوید. اجازه ندهید که دانش از شما دور شود. با این پرسش و پاسخ های مفید، در کمترین زمان اطلاعات را طوطی وار خواهید داشت!

پستانداران

با حفظ بهترین ها برای آخر، به طبقه بندی خودمان می رسیم: پستانداران. این پرسش و پاسخ های روشنگرانه را دنبال کنید تا بفهمید چه چیزی باعث می شود شما تیک بزنید!

منبع: Biology Q&As