پرسش و پاسخ خط به خط متن کتاب شیمی ۱ همراه با پاسخ و حل تمرین ها

می توانید درس سوال را در گوشی و یا تبلت خود دانلود و از سوالات آن در هر کجا که هستید استفاده کنید. یا بوسیلۀ جزوه های پرسش و پاسخ با سوالات و نکته های مهم درس ، بصورت خط به خط آشنا شده و آنها را حفظ کرده و یاد بگیرید.

درست کتاب خواندن به شما کمک می کند که مطالب هردرس را بصورت کامل و عمیق یاد بگیرید. برای اینکه کتاب خوانی صحیح را یاد بگیرید از درس سوال و جزوه های پرسش و پاسخ استفاده کنید. همانطور که خواهید دید سعی شده است که توجه لازم به نکات و سوالات مهم بصورت خط به خط در هر گفتار درس، اجرا شود.

درس سوال به شما می آموزد که چگونه در هر خط کتاب، مطالب مهم را مجزا و حفظ و سپس یاد بگیرید و در هنگام پرسش های مستمر معلم به آنها پاسخ دهید. بعد از دریافت درس سوال آن را باز کرده و با کتاب خود تطبیق دهید و جاهای مهم هر جلسه را در کتاب خود علامت یا سوال آن را یاداشت کرده و آنها را حفظ کنید.

جزوۀ پرسش و پاسخ هم به شما کمک می کند مطالب ، سوالات ، تمرین های مهم تصویری و تشریحی درس را خوب یاد بگیرید. مطمئن باشید با مرور مستمر درس ،مطالب هر جلسه دیگر از یادتان نخواهد رفت.تا کاملا به مبحث هر جلسه مسلط نشده اید مرور کردن متن درس را فراموش نکنید.

اگر نرم افزار(پی.دی.اف )خوان شما قادر به اجرای درس – سوال نشد یکی  از این نرم افزار ها  را استفاده کنید.

جزوه های شیمی شامل سوالات خط به خط متن درس شیمی(۱) و حل تمرین آنها است. میتوانید با دانلود جزوه ها با بسیاری از پرسش های متن درس آشنا شوید تا در پرسش های مستمر کلاسی نمرات خوبی بگیرید.

جزوه های بصورت pdf تهیه شده اند و میتوانید در دستگاه های مختلف مانند کامپیوتر ، موبایل و … آنها را مطالعه کنید.

… موفق باشید …

برای دانلود هر فصل ، روی آن کلیک کنید.


دانلود کامل فایل فصل اول

کیهان زادگاه الفبای هستی

دانلود کامل فایل فصل دوم

ردپای گازها در زندگی

دانلود کامل فایل فصل سوم

آب، آهنگ زندگی