راهنمای خرید اینترنتی

راهنمای خرید اینترنتی

چگونه خرید کنم ؟

۱- فایل مورد نظر را با مشاهده توضیحات و تصویر و اطلاعات ارائه شده انتخاب نمائید.
۲- آدرس ایمیل خود را وارد نمائید.
۳- دکمه خرید یا پرداخت را کلیک نمائید.
در این مرحله شما به سایت بانک هدایت می شوید که توسط تمامی کارت های بانکی می توانید مبلغ هزینه دانلود فایل را پرداخت نمائید.
توجه: در صفحه بانک پس از مشاهده پرداخت موفق صفحه بانک را نبندید چند لحظه صبر کنید تا بصورت خودکار به فروشگاه هدایت شوید و پرداخت شما تائید گردد درصورتیکه پس از پرداخت موفق مرورگر شما پیغامی را نمایش داد روی دکمه countinue کلیک کنید تا فرایند خرید کامل شود ، دقت کنید درصورتیکه پس از پرداخت موفق در صفحه بانک به فروشگاه هدایت نشوید خرید شما ناقص می ماند و مبلغ پرداختی به حساب شما بصورت خودکار بازگشت داده خواهد شد.
۴- پس از پرداخت موفق به سایت هدایت می شوید و لینک دانلود اختصاصی را دریافت می کنید.
لینک دانلود به محض پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
دقت کنید برای خرید اینترنتی شما اطلاعات کارت بانکی خود را در سایت رسمی و معتبر بانک وارد می کنید و حتما نیاز به رمز دوم کارت بانکی دارید که با مراجعه به خودپرداز می توانید این رمز را مشخص کنید برای راهنمایی در خصوص خرید اینترنتی می توانید از شعبه بانک راهنمایی لازم را دریافت نمائید.

درصورتیکه در خرید مشکل داشتم چگونه پیگیری کنم ؟

جهت ارائه خدمات بهتر امکان پیگیری خودکار خرید در فروشگاه وجود دارد و با مراجعه به بخش تماس با ما و پشتیبانی می توانید مشکلات خرید را پیگیری کنید برخی موارد احتمالی را در زیر شرح دادیم.

۱- اگر لینک دانلود دریافت نکردید این بخش را بخوانید.

اولین نکته در خرید اینترنتی انجام کامل مراحل خرید است اگر در صفحه بانک مبلغ خرید از حساب شما کسر شده است و رسید دریافت کردید ولی به هر دلیلی دکمه تکمیل خرید را نزدید و به صفحه فروشگاه برای دریافت لینک دانلود هدایت نشده اید خرید شما ناقص انجام شده است و مرحله اخر آن تائید پرداخت و دریافت لینک انجام نشده است در این موارد ظرف یک ساعت مبلغ پرداختی به حساب شما بازگشت داده می شود و لازم است مجدد خرید کنید و حتما دکمه تکمیل فرایند خرید را بزنید و رسید پرداخت به همراه لینک دانلود دریافت کنید.

۲- اگر پرداخت کردید و مطمئن هستید مراحل خرید را کامل انجام دادید.

برای چک کردن وضعیت خرید خود و دریافت خودکار لینک دانلود به صفحۀ خرید یا تماس با ما مراجعه کنید در این قسمت لازم است ایمیل یا موبایل خود را که زمان شروع خرید وارد کرده اید از طریق دیدگاه ارسال کنید، پشتیبانی خرید شما را جهت پرداخت بررسی می کند و اگر خرید شما پرداخت و ثبت شده باشد .رسید خرید را دوباره در کمترین زمان به ایمیل شما ارسال می کند. حتما در نوشتن آدرس ایمیلتان دقت کنید.

۳- اگر در قسمت پیگیری سفارش نتوانستید خودکار مشکلتان را حل کنید چگونه پیگیری کنید?

اگر با طی کردن موارد شماره یک و دو که در بالا ذکر کردیم مشکلتان حل نشد مثلا در زمان خرید ایمیل و موبایلتان را ذکر نکردید که بتوانید از قسمت پیگیری سفارش استفاده کنید یا ایمیلتان را اشتباه زدید یا قسمت پیگیری سفارش پاسخ میدهد سفارشی برای شما پیدا نمی کند لازم است به قسمت پشتیبانی یا تماس با ما مراجعه کنید در قسمت پشتیبانی با ذکر ایمیل خودتان و شرح مشکل در قسمت دیدگاه ، درخواست خوددتان را ارسال کنید. در این مرحله درخواست شما ثبت می شود و یکی از کارشناسان پشتیبانی درخواست شما را خوانده و بررسی و جهت حل مشکل اقدام می کند انجام رسیدگی به درخواست شما سعی می شود در کمترین زمان ممکن و ظرف ۲ روز آینده انجام شود ارسال پاسخ از طریق همان دیدگاه یا توسط ایمیل به شما اطلاع رسانی می شود.

۴- اگر برای پرداخت در بانک مشکل دارید این قسمت را بخوانید ؟

اگر وارد صفحه پرداخت بانک می شوید و با ذکر مشخصات صحیح کارت بانکی پرداخت انجام نمی شود ممکن است مشکل موقتی در درگاه پرداخت بانک باشد اگر مجدد همان خرید را اقدام کنید میتوانید به درگاه بانک دیگری هدایت شوید و از طریق بانک دیگری پرداخت خودتان را انجام دهید دقت کنید نیاز نیست شما کارت دیگری استفاده کنید فقط درگاه بانکی که انجام امور پرداخت را به عهده دارد عوض می شود در برخی موارد نیز ممکن است سوئیچ کارت بانکی شما موقتا قطع باشد یا مشکلی داشته باشد که اگر کارت دیگری در دسترس دارید با ان نیز امتحان کنید.

راهنمای تصویری انجام خرید

راهنمای تصویری
۱- محصول خود را جهت خرید انتخاب کنید.

۲- در این صفحه مشخصات محصول را می بینید که بعد از اطمینان از محصول مورد نظر روی قسمت خرید و نهایی کردن خرید کلیک کنید.

۳- با وارد کردن ایمیل خرید شروع می شود.درج ایمیل برای استفاده از خدمات پشتیبانی و پیگیری خرید ضروری است. توجه داشته باشید که آدرس ایمیلتان را بصورت درست بنویسید. سپس روی دکمۀ خرید کلیک کنید.

۴- به صفحه بانک جهت پرداخت هدایت می شوید با تمام کارت های بانکی امکان پرداخت اینترنتی را دارید و نیازی به استفاده از کارت بانک خاصی نیست شماره کارت و رمز اینترنتی (رمز دوم کارت) جهت پرداخت ضروری هستند.طبق را هنمایی های صفحه عمل کرده و خرید خود را کامل کنید .

۵- بعد از اینکه دکمۀ پرداخت را کلیک کردید، منتظر بمانید تا دکمه تکمیل خرید و انتقال به سایت پذیرنده برایتان باز شود.مانند تصویر زیر…

۶- دکمۀ تکمیل خرید را کلیک کنید تا به سایت پذیرنده انتقال یابید و لینک دانلود مانند تصویر زیر برایتان ایجاد شود.

۷- پس از اینکه لینک دانلود برایتان ایجاد شد ، می توانید در قسمت مشخص شده (برای دانلود کلیک کنید) کلیک کرده و محصول را دریافت کنید.

… موفق باشید …

GENEPOGROUP

۷ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.